W dniu 15 czerwca 2026 roku uczniowie kółka teatralnego z naszej szkoły zaprezentowali dla dzieci z Przedszkola Samorządowego w Komarówce Podlaskiej przedstawienie pt. „Witajcie w naszej bajce” na podstawie utworów Jana Brzechwy i Juliana Tuwima. Kółko teatralne pod kierunkiem p. Lucyny Ilczuk działa w naszej szkole, Czytaj więcej …













