W miłej i radosnej atmosferze odbyło się klasowe ognisko integracyjne. Jedną z głównych atrakcji było spotkanie z p. Adrianem Maksymiukiem, Komendantem Straży Pożarnej w Komarówce Podlaskiej, który opowiedział uczniom o pracy strażaka. Przybliżył, jak ważny, odpowiedzialny, ale również niebezpieczny jest ten zawód. Uczniowie mieli okazję dowiedzieć się wielu ciekawych informacji na temat bezpieczeństwa i codziennej służby strażaków.
Nie zabrakło także atrakcji rekreacyjnych. Dużym zainteresowaniem cieszyły się dmuchańce, a liczne gry i zabawy dostarczyły wszystkim wielu emocji i uśmiechu. Całości wydarzenia towarzyszyła dobra muzyka, która sprzyjała wspólnej integracji i świetnej zabawie.
To był wyjątkowy dzień pełen radości, nowych doświadczeń i wspólnie spędzonego czasu.













