Uczniowie klas 1a i 1b pod opieką p. Irminy Korszeń oraz p. Mirosławy Sałuch wzięli udział w XVII edycji ogólnopolskiego programu edukacyjnego „Akademia Bezpiecznego Puchatka” w roku szkolnym 2025/2026. Podczas zajęć dzieci zdobywały wiedzę i umiejętności z zakresu bezpieczeństwa w Czytaj więcej …








