Uczeń klasy 8b, Marek Warchulski, zajął I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Fotograficznym „Fizyka w przyrodzie” organizowanym przez ZSCKR w Jabłoniu. Konkurs ten wymagał od uczestników połączenia dwóch światów: artystycznej wrażliwości oraz ścisłego spojrzenia na otaczającą nas naturę. Zadaniem fotografów było uchwycenie procesów i zjawisk fizycznych w ich naturalnym środowisku. Gratulujemy Markowi i życzymy niesłabnącej pasji fotograficznej!


