Zjawiskowe ujęcie i I miejsce w województwie dla naszego ucznia

Uczeń klasy 8b, Marek Warchulski, zajął I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Fotograficznym „Fizyka w przyrodzieorganizowanym przez ZSCKR w Jabłoniu. Konkurs ten wymagał od uczestników połączenia dwóch światów: artystycznej wrażliwości oraz ścisłego spojrzenia na otaczającą nas naturę. Zadaniem fotografów było uchwycenie procesów i zjawisk fizycznych w ich naturalnym środowisku.  Gratulujemy Markowi i życzymy niesłabnącej pasji fotograficznej!