Widowisko cyrkowe Circus Magic Show”

6 maja uczniowie klas drugich, trzecich oraz 1a udali się do sali MOK w Międzyrzecu Podlaskim, aby obejrzeć widowisko ,,Magic Circus Show” w wykonaniu Teatru Iluzji Magic. Na scenie czekały na młodych widzów kolorowe stroje, wesoła muzyka, magiczne sztuczki oraz cyrkowe popisy, które wzbudzały wiele radości. Uczniowie oglądali spektakl z dużym zainteresowaniem, a gromkie brawa towarzyszyły artystom przez cały czas. Dzieci aktywnie wspierały klauna Budynia w poszukiwaniu zagubionego nosa, jednak niewątpliwie największą atrakcją były pokazy laserowe oraz żonglerka ledowa.