Wyróżnienia w konkursie „Kangur”

Dnia 19 marca 2026 roku w naszej szkole odbyła się kolejna edycja Międzynarodowego Konkursu Matematycznego „Kangur”. Celem konkursu było rozwijanie zainteresowań matematycznych wśród uczniów, stymulowanie logicznego myślenia i kreatywności, popularyzacja matematyki. W konkursie z naszej szkoły wzięło udział 39 uczniów. Wyniki konkursu ogólnopolskiego zostały opublikowane 7 maja. Z przyjemnością informujemy, że trzech uczniów naszej szkoły zostało wyróżnionych. Są nimi : Kamil Kępa – 2a, Natalia Radczuk – 6b, Dawid Mitoński – 8a. Serdecznie gratulujemy wyróżnionym uczniom oraz wszystkim uczestnikom i zachęcamy do udziału w przyszłym roku.