16 czerwca 2026 r. grupa 17 wolontariuszy z klas 5-8 pod opieką pani Agnieszki Ciok wyjechała do Pratulina na kolejny zjazd Szkolnych Kół Caritas z całej diecezji siedleckiej. Grupie towarzyszyła również pani Magdalena Kaliszuk i ks. Radosław Ostap.
W tym roku obchodzono 35 – lecie powstania Caritas w naszej diecezji. Spotkanie było okazją do podsumowania działalności wolontariackiej. Wręczono pamiątkowe dyplomy i podziękowania dla Kół angażujących się w dzieła miłosierdzia na terenie naszej diecezji. Nasi wolontariusze uczestniczyli we Mszy św. pod przewodnictwem ks. bpa Kazimierza Gurdy i w grze terenowej.
Wyjazd do Pratulina był pięknym podsumowaniem roku pracy także naszego Szkolnego Koła Caritas, pełnego zaangażowania, bezinteresownej pomocy i troski o drugiego człowieka.




