16 maja po raz kolejny odbyły się Mistrzostwa Szkoły w Szachach pod patronatem Wójta Gminy Komarówka Podlaska. Nad prawidłowym i sprawiedliwym przebiegiem 7 emocjonujących rund czuwał sędzia główny – pan Adam Pękała, prezes Radzyńskiego Towarzystwa Szachowego. Zawodnicy wykazali się skupieniem, logicznym i strategicznym myśleniem oraz sportową walką w duchu fair play.
Wyniki końcowe🏆
Klasy 1-3
🥇 I miejsce – Dawid Abramczuk
🥈 II miejsce – Robert Lampa
🥉 III miejsce – Iga Korszeń
Klasy 4-8
🥇 I miejsce – Dawid Mitoński
🥈 II miejsce – Piotr Łukaszuk
🥉 III miejsce – Mateusz Abramowicz
Wielkie brawa dla zwycięzców oraz wszystkich uczestników za odwagę i piękną, sportową postawę! Gratulujemy i zachęcamy do udziału za rok!