Mistrzostwa Szkoły w Szachach

16 maja po raz kolejny odbyły się Mistrzostwa Szkoły w Szachach  pod patronatem Wójta Gminy Komarówka Podlaska. Nad prawidłowym i sprawiedliwym przebiegiem 7 emocjonujących rund czuwał sędzia główny – pan Adam Pękała, prezes Radzyńskiego Towarzystwa Szachowego. Zawodnicy wykazali się skupieniem, logicznym i strategicznym myśleniem oraz sportową walką w duchu fair play.

Wyniki końcowe🏆

Klasy 1-3

🥇 I miejsce – Dawid Abramczuk

🥈 II miejsce – Robert Lampa

🥉 III miejsce – Iga Korszeń
Klasy 4-8

🥇 I miejsce – Dawid Mitoński

🥈 II miejsce – Piotr Łukaszuk

🥉 III miejsce – Mateusz Abramowicz

Wielkie brawa dla zwycięzców oraz wszystkich uczestników za odwagę i piękną, sportową postawę! Gratulujemy i zachęcamy do udziału za rok!