3. stycznia 2018 r. w naszej szkole odbył się bal karnawałowy. Sala gimnastyczna w zimowo – świątecznej scenerii wyglądała zupełnie inaczej niż na co dzień i zamieniła się w prawdziwą salę balową. Najpierw – od godz. 14.00 – bawili się uczniowie klas 0 – III, a od godz. 17.00 – uczniowie klas IV-VI. Dzieci z klas młodszych wystąpiły w ciekawych, kolorowych kostiumach, przebrane były za  bohaterów znanych bajek i nie tylko. Niektórzy byli nie do poznania.
Oprawą muzyczną oraz prowadzeniem zabawy zajęła się młodzież z miejscowego Liceum Ogólnokształcącego. Wszyscy bawili się znakomicie przy rytmach różnorodnej muzyki jak przystało na prawdziwy bal. Były pociągi, korowody, kółeczka i tańce w parach.
W salach rodzice przygotowali swoim pociechom słodki poczęstunek. Zwieńczeniem zabawy był „Mikołaj”, który przybył z dużym workiem pełnym prezentów.
Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową. Dziękujemy rodzicom oraz uczniom LO za zaangażowanie w przygotowanie wspaniałej zabawy.

« 2 z 10 »

.