Dzień Edukacji Narodowej to szczególne święto wszystkich nauczycieli i pracowników oświaty. Z tej okazji od wielu lat uczniowie składają życzenia swoim nauczycielom.
13 października  2017 r. w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z tej okazji. Na uroczystość przybyli zaproszeni goście: Wójt Gminy – p. Ireneusz Demianiuk, proboszcz parafii – ks. Mieczysław Pociejuk oraz przewodniczące Rad Rodziców.
Wiele ciepłych słów i życzeń padło z ust zaproszonych gości, były kwiaty i słowa uznania dla dyrekcji, nauczycieli i pracowników naszej szkoły.
Dzień Edukacji Narodowej to również okazja do nagrodzenia nauczycieli i pracowników oświaty. Wójt Gminy i Dyrektor  szkoły wręczyli Nagrody Wójta oraz Nagrody Dyrektora wyróżnionym nauczycielom i pracownikowi obsługi.
Kolejnym punktem programu była część artystyczna, w której uczniowie wierszami i piosenkami  dziękowali za trud i serce włożone w ich nauczanie i wychowanie.

« 1 z 3 »