15 czerwca już po raz 8. w naszej szkole odbyła się Spartakiada Malucha – impreza sportowo – rekreacyjna dla dzieci z klas 0 – III. Impreza realizowana była w ramach Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Głównym celem jaki przyświecał organizatorom zawodów ( p. K. Kałdun oraz p. T. Pajdosz) było zapobieganie patologiom społecznym i uzależnieniom, poprzez zainteresowanie i zaangażowanie dzieci w działalność sportową. W zmaganiach sportowych wzięli udział uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Brzozowym Kącie, Szkoły Podstawowej w Walinnie, Szkoły Podstawowej w Romaszkach oraz oczywiście uczniowie naszej szkoły. Ogółem bawiło się 193 uczniów. Najpierw przedstawiciele każdej ze szkół zaprezentowali przygotowane układy taneczne. Następnie wszyscy udali się na boisko szkolne, gdzie odbyły się biegi. Po posiłku przygotowanym przez Panie z Rady Rodziców, z nowymi siłami i zapałem maluchy uczestniczyły w konkurencjach sportowych z elementami rywalizacji. Na zakończenie zwycięzcy zostali udekorowani przez Panią Dyrektor medalami, otrzymali dyplomy, a każdy uczestnik zabawy otrzymał słodkie „co nieco”.

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta